Bij het eiland Poros, 60 kilometer ten zuiden van Athene, is een helikopter neergestort in zee en daarna gezonken. De twee Russische passagiers en de Griekse piloot kwamen daarbij om het leven.
Door de crash zit Poros zonder stroom, omdat de helikopter de hoogspanningslijn tussen het eiland en het vasteland heeft geraakt. Om het eiland voorlopig van electriciteit te voorzien zijn mobiele generatoren naar Poros gestuurd.
De helikopter, een privé-gecharterde Agusta A109, was opgestegen op het vasteland in de buurt van Poros en had moeten landen op de internationale luchthaven van Athene.
De autoriteiten onderzoeken de oorzaak van de crash.
- Update 21/08: Eén van de slachtoffers zou Mikhail Abramov zijn, een Russische zakenman en oprichter van het Museum van Russische iconen in Moskou.
[…] Helikopter stort neer bij Poros; 3 doden […]