Bij een protestmars tegen nationalisme zijn linkse demonstranten in Thessaloniki slaags geraakt met de politie. De oproerpolitie gebruikte traangas en flitsgranaten om de demonstranten uiteen te drijven.
Een groep anarchisten verschanste zich uiteindelijk in de universiteit van Thessaloniki. De politie mag daar volgens de Griekse wet geen aanhoudingen verrichten. Het is niet bekend of er bij de rellen gewonden zijn gevallen en of er mensen zijn opgepakt.
Ongeveer 2000 anarchisten uit verschillende Balkanlanden hielden een protestmars tegen het toegenomen nationalisme en rechts-extremisme in de regio. Aanleiding voor de demonstratie was een incident in januari, toen extreemrechtse activisten tijdens het Macedonië-protest in Thessaloniki een pand van een anarchistisch collectief in brand staken.
[…] Anarchisten botsen met politie tijdens protestmars […]